Cześć!

W maju tego roku spotkałem się z Józefem na bulwarach wiślanych. Podzieliłem się z nim pomysłem stopniowego przejścia na własną działalność. We dwójkę pracujemy obecnie na etatach, wiec mogliśmy poświęcać jedynie popołudnia i weekendy by przygotować się do tego zadania jak najlepiej.

Pierwsze co założyliśmy, to stworzenie społeczności zebranej wokół pracowni, a nie dystans który często jest spotykany w tej branży. Drugim jest otwartość w kwestiach finansowych prowadzenia działalności. Nie natknęliśmy się w internecie, na żadną stronę wnętrzarską, która prowadziła otwartą politykę finansową. Zainspirowani Michałem Szafrańskim, jego otwartością i szczerością w tym jak przekazuje informacje, a zwłaszcza książka Finansowy Ninja i jej case study (studium przypadku), pokazała nam, że można inaczej.

 

Jaki mamy plan na początek? Przez około pół roku, będziemy dzielić się zdobytą wiedzą na na blogu oraz robić dodatkowe projekty które pokażą wachlarz naszych umiejętności. Jeżeli uda nam się do tego czasu uzyskać płynność finansową, poświęcimy się pracy na własne konto, jeżeli nie, przejdziemy na pół etatu w obecnych pracach i będziemy dalej działać!

 

Krótko podsumowując:

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here